Mengšani sedemkrat na stopničkah

14. maja je bil v Rdeči dvorani v Velenju 2. TOP za mladince in mladinke v namiznem tenisu. Na tekmovanju so nastopili najbolje uvrščeni tekmovalci in tekmovalke na lestvicah Namiznoteniške zveze Slovenije. Tekmovanje je potekalo v treh kakovostnih skupinah z osmimi tekmovalci. Igrali so vsak z vsakim.

slika

Pri mladincih sta Aljaž Frelih in Nejc Erjavec tekmovala v 1. jakostni skupini, Tim Pavli v 2. in Bor Rutar v 3. skupini.

Zmagovalec turnirja je postal Aljaž Frelih, Nejc Erjavec pa je osvojil 4. mesto.
V 2. skupini je Tim Pavli osvojil 8. mesto, v 3. skupini pa je bil Bor Rutar 3., Tilen Šalja pa je osvojil 6. mesto.

Pri mladinkah je Ana Tofant v 1. skupini osvojila 2. mesto, Katarina Stražar pa je bila 3.
V 2. skupini je bila Tara Kobetič 3., Vita Kobetič 3. in Nika Kobetič na 8. mestu.

Mengšani so ponovno dokazali, da sodijo v sam vrh slovenskega namiznega tenisa. Čestitka trenerjema Davidu Orešniku in Žigi Zupanu.