Katarina in Vita v finalu

16. 10. 2015 je bil v Murski Soboti 2. odprti turnir R Slovenije v namiznem tenisu za kadete in kadetinje. Nastopilo je 56 kadetov in 36 kadetinj iz 23. klubov v Sloveniji. Mengeš je zastopalo 9 tekmovalcev in tekmovalk.

slika

Katarina Stražar je pričakovano osvojila 1. mesto in dokazala, da je trenutno najboljša kadetinja v Slovenije. Prijetno je presenetila Vita Kobetič, ki se je prebila v finale in šele tam priznala premoč klubski sotekmovalki Katarini ter osvojila 2. mesto.

Pri fantih sta se oba tekmovalca uvrstila v finalni del tekmovanja, najboljši je bil Tilen Šalja, ki je osvojil 5. – 8. mesto.

Rezultati:
Kadeti: Tilen Šalja 5. – 8. mesto, Rok Grad 9. – 16. mesto
Kadetinje: Katarina Stražar 1. mesto, Vita Kobetič 2. mesto, Nika Kobetič 5. – 8. mesto, Sara Stražar 9. – 16. mesto