slika 24. februarja je bil v novi športni dvorani na Rakeku 3. OT R Slovenije za kadete in kadetinje. Nastopilo je 66 kadetov in 44 kadetov iz 24. slovenskih namiznoteniških klubov. Na turnirju je nastopilo 10 tekmovalk in tekmovalcev iz NTS Mengeš.
objavljeno 25. 2. 2019

slika 10.2. je bil v Kidričevem 3. OT R Slovenije za mladinke in mladince, na katerem je nastopilo 46 mladincev in 33 mladink iz 21. slovenskih namiznoteniških klubov. Mengšane je zastopalo 7 mladincev in 6 mladink.
objavljeno 18. 2. 2019

slika 26. in 27. januarja je bil v Murski Soboti zaključni turnir za ekipnega prvaka v kadetski konkurenci. Po predtekmovanjih se je na finalni turnir uvrstilo osem ekip kadetov in kadetinj. Na turnir sta se uvrstili tudi obe ekipi Mengša. V predtekmovanju je potekalo tekmovanje v dveh skupinah s štirimi ekipami. Prvi dve ekipi sta se uvrstili v finalni del tekmovanja za uvrstitev od 1. - 4. mesta. Tekmovalce sta vodila trenerja David Orešnik in Natalija Lužar.
objavljeno 28. 1. 2019

slika V Novem mestu se je 20. 1. zbralo 49 tekmovalk in tekmovalcev namiznega tenisa v kategoriji članov do 21 let in 92 mlajših kadetov in kadetinj. Iz Partizana Mengeš je v članski kategoriji nastopilo 6 tekmovalcev in 1 tekmovalka, pri mlajših kadetih pa sta nastopila 2 tekmovalca in 1 tekmovalka.
objavljeno 22. 1. 2019

slika 12. in 13. januarja je bil na Ravnah finalni turnir v ekipnem tekmovanju za mladinke in mladince, na katerega so se uvrstili mladinci Mengša z dvema ekipama in NTK Arrigoni, NTD Kajuh Slovan, NTK Kema, NTK Interdiskont, NTK Letrika in NTK Krka. Tekmovanje je v predtekmovanju potekalo v dveh skupinah, igrali so vsak z vsakim.