Mengšanke trikrat na stopničkah

19. in 20. marca 2016 je bilo v Radljah ob Dravi državno prvenstvo v namiznem tenisu za člane in članice posamezno, dvojice in mešane dvojice. Nastopilo je 62 tekmovalcev in 25 tekmovalk iz 23 slovenskih klubov.

slika

Mengeš so zastopali Aljaž Frelih, Klemen Jazbič, Andraž Avbelj, Nejc Erjavec, Ana Tofant, Aleksandra Vovk in Katarina Stražar.

Med člani sta se Aljaž Frelih in Andraž Avbelj uvrstila v finalni del tekmovanja, Klemen Jazbič pa je osvojil 9. - 16. mesto.

Odlično so se odrezale Katarina Stražar, Aleksandra Vovk in Ana Tofant. Za uvrstitev med štiri najboljše sta se med seboj pomerili Ana in Katarina, zmagala je Ana, Katarina pa je osvojila 5. - 8. mesto. Ana Tofant in Aleksandra Vovk sta osvojili 3. - 4. mesto, Aleksandra in Ana pa sta še enkrat stali na stopničkah in v igri dvojic osvojili 3. - 4. mesto. Čestitke vsem za lepe uspehe!