Luka Jokič zmagovalec na 1. odprtem turnirju R Slovenije v namiznem tenisu za kadete in kadetinje

Tekmovanje je bilo 2.10.2021 v Cirkovcah. Nastopilo je 74 kadetov in 20 kadetinj iz vseh slovenskih namiznoteniških klubov.

Mengeš so zastopali Jokič Luka, Geršič Martin, Kočar Vid, Beganovič Amel, Škufca Aljaž, Poje Maks, Gorenc Pika, Stoilkovska Mihaela, Vrhovnik Maruša in Križnik Tina.

slika

Luka Jokič je premočno osvojil 1. mesto, vse nasprotnike je gladko premagal s 3 : 0. Martin Gerkšič se je uvrstil v finalni del tekmovanja, uvrstil se je v 2. krog med 32 najboljših. Ostali tekmovalci so v predtekmovalnih skupinah osvojili 3. mesto.

Mlade kadetinje so predvsem nabirale izkušnje. V predtekmovanju so vse štiri osvojile 3. mesto.