2. Odprti turnir MRNTZ

V nedeljo, 28. 10., je namiznoteniška sekcija Partizan Mengeš organizirala 2. OT v namiznem tenisu Ljubljanske regije. Nastopilo je 135 tekmovalk in tekmovalcev iz 14. klubov. Tekmovanje, ki je uspelo tako po organizacijski kot tekmovalni plati, smo organizirali v dvorani OŠ Marije Vere na Duplici.

slika Pri učenkah 2. - 3. razred je zmagala Gaja Kobetič, med učenci 4. – 5. razred je Andrej Stražar osvojil 5. mesto, med učenkami v isti kategoriji je zmagala Vita Kobetič, sestra Tara Kobetič pa je osvojila 3. mesto. V skupini učenci 6. – 7. razred je Tim Pavli osvojil 3. mesto, Tilen Šalja 5. mesto, Matej Prezelj, Bor Rutar in Peter Topič pa so se uvrstili na 7. - 12. mesto. Med učenkami 6. – 7. razred je Katarina Stražar osvojila 3. mesto, tudi Ana Tofant je bila med učenkami 8. – 9. razred na 3. mestu. Po zelo zanimivi in napeti tekmi je med učenci 8. – 9. razred Nejc Erjavec osvojil 2., Rok Hribar pa 3. mesto.